Kodet e Grand Theft Auto San Andreas në Shqip


Pasi pamë komentet tuaja mendova se këto mund tiu ndihmojnë më shumë

IMAGE Armë, Gjak, Mburoja & Para IMAGE

LXGIWYL = Grupi i armëve 1

PROFESSIONALSKIT = Grupi i armëve 2

UZUMYMW = Grupi i armëve 3

HESOYAM = Gjak, Antiplumbë & 250000$

BAGUVIX = I pavdekshëm

CVWKXAM = Nuk vdes në ujë

ANOSEONGLASS = Adrenaline Mode

FULLCLIP = Plumba pa fund

IMAGE Polici, statusi & bandat IMAGE

TURNUPTHEHEAT = Rrit nivelin e kërkimit me 2 yje

TURNDOWNTHEHEAT = Policia nuk të kërkon përkohësisht

BTCDBCB = I shëndosh

BUFFMEUP = Muskujt në maksimum

KVGYZQK = I dobët

AEZAKMI = Policia nuk të gacmon kurrë

BRINGITON = ME 6 yje

WORSHIPME = Respekti në maksimum

HELLOLADIES = Sex Appeal në maksimum

VKYPQCF = qëndrueshmëria në maksimum

PROFESSIONALKILLER = Hitman në të gjitha armët

NATURALTALENT = Në maksimum statistikat e makinës

IMAGE Vjedh objekte si makina etj IMAGE

AIWPRTON = Merr tank

OLDSPEEDDEMON = Merr Bloodring Banger

JQNTDMH = Merr Rancher

VROCKPOKEY = Merr makinë garash

VPJTQWV = Merr makin garash

WHERESTHEFUNERAL = Merr Romero

CELEBRITYSTATUS = Merr limuzin

TRUEGRIME = Merr makinë plerash

RZHSUEW = Merr Caddy

JUMPJET = Merr aeroplan luftarak

KGGGDKP = Merr varkë që ecën dhe në det dhe në tok

AIYPWZQP = Ke parashut

ROCKETMAN = Merr xhup fluturues

OHDUDE = Merr helikopter ushtarak

FOURWHEELFUN = Spawn Quad

AMOMHRER = Merr traktor

ITSALLBULL = Merr buldozier

FLYINGTOSTUNT = Merr aeroplan spektakli

MONSTERMASH = Merr makinë me goma të mëdha

IMAGE Në lidhje me makinat IMAGE

CPKTNWT = Shpërthen të gjitha makinat

WHEELSONLYPLEASE = Makina të padukshme

STICKLIKEGLUE = Makina i merr kthesat shumë mirë

ZEIIVG = Të gjithë semaforët jeshil

YLTEICZ = Shofer agresiv

LLQPFBN = Makina rozë

IOWDLAC = Makina të zeza

FLYINGFISH = Varka mund të fluturojë

EVERYONEISPOOR = Makina të thjeshta në rrugë

EVERYONEISRICH = Makina të shpejta në rrugë

CHITTYCHITTYBANGBANG = Makinat fluturojnë

JCNRUAD = Smash n’ Boom

SPEEDFREAK = Të gjitha makinat me nitro

BUBBLECARS = Makinat hidhen tutje kur i prek

OUIQDMW = Mund të qëllosh kur nget makinë

GHOSTTOWN = Shumë pak trafik

FVTMNBZ = Traffic is Country Vehicles

BMTPWHR = Country Vehicles and Peds, Get Born 2 Truck Outfit

IMAGE Mënyra e të luajturit IMAGE

SPEEDITUP = Shpejton lojën

SLOWITDOWN = Ngadalëson lojën

AJLOJYQY = Njerëzit zihen me njëri tjetrin, merr nje shkop golfi

BAGOWPG = Një koskë në kokë

FOOOXFT = Njerëzit janë të armatosur

GOODBYECRUELWORLD = vret veten

BLUESUEDESHOES = KA shumë Elvis në rrugë

BGLUAWML = Njerëzit të qëlojnë me armë të gjithë

LIFESABEACH= Fest në plazh

ONLYHOMIESALLOWED = Gangëstera kudo

BIFBUZZ = Gangësterat zotërojnë gjithçka

NINJATOWN = Bëhet si lojë me ninxha

BEKKNQV = Slut Magnet

CJPHONEHOME = Huge Bunny Hop

KANGAROO = Mega Jump

STATEOFEMERGENCY = Riot Mode

CRAZYTOWN = Funhouse Theme

SJMAHPE = Recruit Anyone (9mm)

ROCKETMAYHEM = Recruit Anyone (Rockets)

IMAGE Weather & Time IMAGE

PLEASANTLYWARM = Sunny Weather

TOODAMNHOT = Very Sunny Weather

ALNSFMZO = Overcast Weather

AUIFRVQS = Rainy Weather

CFVFGMJ = Foggy Weather

YSOHNUL = Faster Clock

NIGHTPROWLER = Always Midnight

OFVIAC = Orange Sky 21:00

SCOTTISHSUMMER = Thunderstorm

CWJXUOC = Sandstorm

Këto janë të gjitha kodet!

About these ads

106 thoughts on “Kodet e Grand Theft Auto San Andreas në Shqip

  1. Ergis Mullai thotë:

    e para duhet cleo, dhe e dyta duhet t gjesh modifikimin,atje ku e ke par n youtube duhet t ket një link, e para shkarko dhe instalo cleo dhe pastaj shko tek folderi i san andreas dhe atje do gjesh një folder cleo, atje hidh modifikimin :)

  2. Ergis Mullai thotë:

    për ti vën makina, duhet t gjesh ose një modifikim total q të shkarkosh gta3.img ose duhet t marrësh një tool për të hapur img (vetëm t sa) dhe t gjesh makinat q do dhe ti shtosh kjo ësht pak e ngatërruar m mir gje njo modifikim q ti ket t gjitha makinat e shtuar vet si psh komplet makinat e gta iv

Jep mendimin tënd

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Log Out / Ndryshoje )

Figurë Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Log Out / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Log Out / Ndryshoje )

Google+ photo

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Log Out / Ndryshoje )

Po lidhet me %s