Shkarko Counter Strike 1.6


shkarko cs 1.6 falasLoja më e luajtur FPS e të gjitha kohërave.

Për këtë program duhet vetëm BitTorrent ose ndonjë program tjetër që hap torrente.

thjesht klikoni tek linku dhe loja do fillojë të shkarkohet.

Counter Strike 1.6 full

Advertisements